From Rii
(Difference between revisions)
m |
m |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Doctoral Student | |Doctoral Student | ||
|- | |- | ||
| - | |RM | + | |RM 408, Smart Grid BLDG, UM-SJTU Joint Institute |
|- | |- | ||
|Shanghai Jiao Tong University | |Shanghai Jiao Tong University | ||
Revision as of 02:30, 5 October 2015
| Jiangran Zhao (赵江然) |
| Doctoral Student | |
| RM 408, Smart Grid BLDG, UM-SJTU Joint Institute | |
| Shanghai Jiao Tong University | |
| zhaojiangran@gmail.com |
Education / 教育背景 | |
|---|---|
Shanghai Jiao Tong University
| 上海交通大学
|
Honors / 获奖情况 | |
|
|
Research Projects / 参与项目 | |
|
|
